אלגרה

אלגרה
ניקיטה בלום
הוצאה: הוצאה עצמית
ת. הוצאה: 15-04-2021
דיגיטלי
 
35 ₪
מודפס
98 ₪
69 ₪

"החיים הכינו אותי למתקפה, הרג למען הישרדות, אבל הם לא הכינו אותי לקראת בואה."

לאלגרה יש שתי ברירות: להרוג או להיהרג. בעולם אפוקליפטי, כשסביבה רק חורבות מאובקות, שלטון צבאי דיקטטורי ואוכלוסייה מפולגת, מוטל עליה לגלם את התפקיד שהוטבע בצלקות המעטרות את גופה: לשמש כלי הריגה יעיל וצייתן.

בסתר ליבה אלגרה אינה רוצה רק לשרוד, אלא לחיות. לאהוב. אולם היא יודעת שעליה לקבור חלומות אלה תחת הריסות העולם הישן. או כך לפחות היא מאמינה, עד שנכנס לחייה גבר הנחוש להבקיע את השריון המגן על נפשה.

אדם הוא חייל בצבאו של רוי רנדל, העומד בראש העולם התחתון. עוד בילדותו נפלט אל הרחובות, וכעת הוא נאבק לשרוד, נאחז בציפורניו בכל הזדמנות, ללא אפשרות בחירה אמיתית וללא מטרה שראוי להילחם עבורה. עד שהוא פוגש באלגרה. היא מעוררת בו את כל מה שהיה רדום, את כל מה שחשב שאיבד. כעת אדם נקרע בין אהובתו לבין מחויבותו לאיש שיקבע אם יחיה או ימות.

למרות הפחד, נסחפת אלגרה לסיפור האהבה הבלתי־צפוי, אך גילוי פתאומי מזעזע שוב את עולמה ומאלץ אותה לבחור בין הביטחון השברירי של חייה הקודמים לבין הרפתקה מסוכנת.

"אלגרה" הוא ספר מתח ארוטי, דיסטופי, קצבי וסוחף, המעמיד במרכזו מאבק של שני אנשים צעירים להצלת הניצוץ האנושי שבליבם, בעולם שלא נותר בו מקום לאנושיות.