ובמותם לא נפרדו

ובמותם לא נפרדו
עידן שפר
הוצאה: ePublish הוצאת ספרים
ת. הוצאה: 17-02-2021
לספרים נוספים
דיגיטלי
 
37 ₪
מודפס
 
68 ₪

 

"הדרך היחידה להשתחרר מכבליו האימתניים של המוות היא להיאחז בכל דבר שיש בו חיים". המילים הללו, שאמר לו סבו בילדותו, לאחר מות אביו, נטעו בדודי תקווה שהוא יוכל לנצח את העבר שמונע ממנו להיפרד מיוני.

דודי איבד את יוני, חבר ילדותו, בלבנון. שלוש־עשרה שנים לאחר מכן, כשגילי, אשתו, קרבה ללדת את בנם המשותף, הוא אוזר אומץ ומתחיל בטיפול פסיכולוגי, במטרה להשתחרר מהסיוטים ומהחזיונות שמוסיפים לרדוף אותו מאז אותו יום שבו נהרג יוני מול עיניו. אבל דודי לא הביא בחשבון שהמסע יפגיש אותו עם נטלי, חברתו לשעבר של יוני, שתיקח אותו למסע מטלטל של גילוי עצמי, מסע אשר עתיד להוביל אותו רחוק יותר אל עברו ועמוק יותר אל תוך מסתרי נפשו, שם ייאלץ להתמודד עם סודות אפלים שנותרו חבויים בתוכו.

דודי צריך לקבל הכרעה הרת־גורל: האם הוא מתמסר לנטלי ולעברו כדי לחיות חיים יצריים וסוערים, או שהוא מותיר את זיכרונות הנעורים ואת לבנון מאחוריו וצועד אל עבר עתיד משותף עם גילי, עם בתה נגה ועם המשפחה הצעירה שיקים עימן.

הספר "ובמותם לא נפרדו" הוא ספרו השישי של עידן שפר. קדמו לו "אני וג'ני", "סיפורים מהמדרחוב", "מסע אל החיים", "הדוד לאון" ו"פרידת המלח".