העולם מריע

העולם מריע
רוני פילבסקי
הוצאה: ePublish הוצאת ספרים
ת. הוצאה: 25-11-2020
מספר עמודים: 198
לספרים נוספים
דיגיטלי
 
37 ₪

 

"לא חייבים לכתוב ולרוץ. אפשר רק לרוץ ואפשר רק לכתוב. אבל רגע, מה כבר יש לכתוב על ריצה? הרי בסך הכול רגליים עולות־יורדות־דוחפות־מניעות קדימה, נכון? אז מה כבר יש לכתוב, לעזאזל?

אז יש. ועוד איך יש! התרגשות, השראה, רגעי התעלות; לצד התמודדות ורגעי שפל; וגם רומנטיקה, הסטוריה, פסיכולוגיה - כולם מככבים בעלילות הספר ובזכותם העולם מריע.

ריצה עוברת מנקודה אחת לנקודה הבאה. אומרים שבין שתי נקודות עובר קו ישר אחד. זה נכון כשמדברים בגיאומטרית. כשמדברים בריצה, בין שתי נקודות עוברים מאות ואלפי קווים. לעיתים נשמעים עורבים שחורים, שמנקרים בראש: 'די! התעייפת! עצור!' לפעמים קולות אנשים, שכל אחד מהם טוען שהוא אתם: 'זה לא בשבילך. את לא הטיפוס׳. אבל לבסוף, אם אתם רצים למרחקים ארוכים, תמיד יכריע קולכם. אז בתוך כל ההמולה הזאת, איך לעזאזל יכול לעבור רק קו ישר אחד?"

בשפה קולחת ומלאת הומור ואירוניה, לוקח אותנו רוני פילבסקי לעולמם המרתק של הרצים למרחקים ארוכים.

זהו עולם של כאב, ויתורים, הישגים וניצחונות קטנים. זהו עולמם של אנשים שהחליטו יום אחד להתחיל לרוץ עם הרוח ולפעמים גם נגדה.

הדקו שרוכים, כי צפויה לכם חוויה נהדרת.

רוני פילבסקי, יליד 1960, נשוי ואבא לארבעה. מרתוניסט, אולטראיסט, מכביסט ואיש ברזל; מרצה, מנחה סדנאות הצלחה, מאמן טריאתלון וריצה בקבוצות NRspirit אימוני הצלחה!