הנולה

הנולה
מעין מואטי
הוצאה: ePublish הוצאת ספרים
ת. הוצאה: 19-05-2021
מספר עמודים: 258
לספרים נוספים
דיגיטלי
 
37 ₪
מודפס
 
88 ₪

 

"פקחו עיניים, פתחו סמלי השקפה," פקד עליהם הנול המדריך. הוא הכיר היטב את הנטייה האנושית לעצום עיניים כאשר אור האמת קרב. "הישארו ערים! אסור ליפול לשינה תחת האורות של יער זה! אלו העוצמים עיניים באורות הגדולים, לא יזכרו לפקוח אותם באפלה."

***

 

איך תרגישו אם בוקר אחד תפסעו לתוך מציאות מקבילה? מציאות שתשבור את כל חוקי הזמן והמרחב כפי שהכרתם אותם עד כה, מציאות שתשבור את כל התבניות, את כל מה שהחשבתם כ"אמת"? 

 

תמרי וילנה, שני נערים "רגילים" לכאורה, מודאגים מהכוחות החשוכים שמאיימים להשתלט על העולם. כדי להצילו עליהם לחבור אל ליבו של העולם – ממלכת "הנולה" השוכנת במעמקי האדמה, בשורשיו של עץ החיים. במסעם יפגשו בנולים, יצורים אווריריים מלאי אהבה וכן בכוחות עוצמתיים של אור ואפלה, יתוודעו לחוכמת הלב ולתבונת המוח, אך מעל הכול יכירו בכוחה האינסופי של התודעה, כוח הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו. 

 

הנולה הוא אגדה רוחנית מרתקת, חוצת זמן ומרחב, המזמינה את הקוראים למסע תודעתי בנבכי נפשם. אם תסכימו לשחרר את כל מה שהכרתם עד כה ולפסוע פנימה באומץ – היו בטוחים ששערי הנולה ייפתחו גם עבורכם וישנו את עולמכם. 

 

זהו ספרה הראשון של מעין מואטי, ילידת 1971 ,אמנית, יוצרת ומורה לחינוך מיוחד, אשר עוסקת באופי המפגש שבין התודעה האנושית למציאות. בעלילה סוחפת וציורית זו היא מנגישה לקוראים רעיונות מטאפיזיים